Za účelom prispôsobenia našej ponuky Vaším potrebám využívame súbory “Cookies”. Pri používaní súborov “Cookies” postupujeme v súlade s príslušnými právnymi predpismi a najvyššími etickými štandardmi.

 

 Under Armour oblečenie - Vedeli ste, že v USA Under Armour zvalcovali vo všetkých merítkach aj značky ako napr. Adidas, Nike ..ostatné nemá zmysel spomínať. Športovci na celom svete vedia čo je kvalita, precíznosť, spoľahlivosť a funkčnosť športového oblečenia. 

NOVINKY

arr3Kľúčenka zadarmo, balíky doručené aj v sobotuPríjemmné novinky na našom e-shope.    Darček kľúčenka Rozhodli sme sa až do odvolania každú... arr3Jesenné a zimné novinky 2017Pred nedávnom ste si mohli všimnúť. že náš e-shop zaplavujú horúce novinky Under  Armour na túto... arr3Anthony Joshua -Under Armour porazil Vladimíra Klitschka!Anthony Joshua je Šampión! Túto sobotu sa odohral podľa slov uznávaných odborníkov najlepší profi... arr3Mikina Ali 2 for 1 Under Armour s krátkym rukávomMikina a krátky rukáv? Under Armour Ali 2 for 1 je toho dôkazom   Nevýba vo zvyku , že oblečenie... arr3Under Armour novinky pre rok 2017Každoročné obmieňanie oblečenia, kolekcií, farieb, strihov a kto vie čoho ešte prirodzene prichádza... arr3Under Armour Regiment a Hydrovak Trail BackpackRuksaky Regiment a Hydrovak Trail  Tento rok nám prišli na Slovesnko aktuálne novinky. Jedné z nich... arr3Nové technológie materiálov pre rok 2017Technológie ktoré pribudli v roku 2017 Under Armour je Americká a svetová popredná značka... arr3Under Armour novinkyUnder Armour Novinky Vážení priatelia. Postupne pre Vás sprístupňujeme najnovšiu... arr3Under Armour® oblečenieUnder Armour® oblečenie - Vedeli ste, že v USA Under Armour zvalcovali vo všetkých merítkach aj...

TOVAR V AKCII

KONTAKTY

Mfit s.r.o.
Záborského 3843/13
080 01 Prešov
tel: +421907 423 547
info(a)mfit.sk
IČO: 48 272 833
IČ DPH : SK2120111400

NAJPREDÁVANEJŠÍ

ANKETA

Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

google 27% facebook 20% heureka 14% od známeho 39%

» VÝMENA TOVARU

VÝMENA TOVARU Under Armour

Aj napriek porovnaniu veľkosti, farieb ,materiálov, technológií a iných parametrov  z našich tabuliek Vám nesadla veľkosť produktu z Vašej objednávky, ktorá Vám práve prišla z Nášho eshopu  www.mfit.sk ?

Nemusíte sa obávať!

Tovar Vám bez akýchkoľvek problémov do 14 dní od obdržania  zásielky vymeníme, ale  je potrebné dodržať  tento postup!

1. Nikdy neodstrihnite nastrelenú etiketu z tovaru skôr, ako si ho vyskúšate a rozhodnete sa nechať si ho. Spomínaná nastrelená etiketa je podmienkou pre výmenu tovaru!
2. Ihneď nás kontaktujte  telefonicky, alebo emailom.   KONTAKTY
3. Tovar po starostlivom zabalení  odošlite na adresu:  Mfit s.r.o. , Záborského 13, 08001 Prešov, tovar spotrebiteľ odosiela na svoje náklady.
4. Hneď ako obdržíme  Vašu objednávku Vás budeme kontaktovať  a dohodneme výmenu veľkosti, farby, tovaru, poprípade vrátime za tovar peniaze. V prípade, že si zvolíte výmenu tovaru, tovar v inej veľkosti, farby, vzniknuté náklady  na prepravu spojené s výmenou uhrádza spotrebiteľ - objednávateľ.