Pánsky vrchný diel Under Armour

Táto veľkostná tabuľka určuje veľkosť Pánskeho vrchného oblečenia. Tak ako sme už avizovali, veľkosti nar. tričiek sa môžu meniť  spolu so zmenou strihu tričiek. 

Preto Vám priblížime aké strihy oblečenia Under Armour v tejto kategórií nájdete :

 

1. Strih kompresný

- ( compress, compression) ide o oblečenie, ktoré je na telo obtiahnuté, je to nutné pre využitie jedinečných funkčných vlastností oblečenia - ide o kompresné tričká, kompresné nátelníky ako heatgear, tak aj coldgear. Kompresný strih využíva vlastnosti "druhej kože". Používa sa ako spodná vrstva odevu priamo na telo. V lete ma za následok výborný odvod potu od tela, v zime výborne zahreje, neprekáža žiadny prebytočný kus odevu.

 

2. Strih priliehavý

-(fitted) ide o oblečenie- prevažne trička s  krátkym rukávom, ktoré sú tzv. medzičlánkom medzi kompresným a voľným oblečením. Sú príjemné na telo, no zároveň pociťujete miernu vôľu.

 

3. Strih voľný

- (loose)  tento strih prináša trička voľné ako aj mikiny, bundy a vesty . Oblečenie sa aj vďaka svojmu voľnému strihu výborne hodí aj pre každodenné nosenie a pre každého kto ma rád pohodlie spojené s kvalitným materiálom a výnimočnými vlastnosťami. 

 

Vzájomné prepojenie medzi jednotlivými strihmi je nasledovné: 

1. Ak nosíte, alebo už máte tričko UNDER ARMOUR voľného strihu vo veľkosti MD - medium , tak z kompresného strihu potrebujete veľkosť LG - Large. 

Pri priliehavom strihu fitted - je to približne narovnako MD priliehavé = MD voľné.

 

TERAZ ZOPÁR  PRÍKLADOV Z PRAXE PRE VÝBER PÁNSKEHO VRCHNÉHO DIELU UNDER ARMOUR :  

Upozornenie:  nižšie uvedené príklady sú použité z reálnych skúseností a poznatkov, ktoré sme získali pri predaji tejto výnimočnej značky. Pri niektorých prípadoch môže nastať rozdiel ( iný typ stavby tela, rôzny pomer vrchnej  a spodnej časti tela , atď...)  Taktiež ako si môžete všimnúť, v príkladoch uvádzame výšku a hmotnosť čo nemusí platiť pre každého rovnako. Dané hodnoty sme sa snažili spriemerovať tak, aby sedeli čo najpresnejšie. Postačí ak Vám bude sedieť  jeden rozmer napr. výška, alebo hmotnosť.  V prípade, že si aj napriek tomu nie ste istý, kontaktujte nás.

 

1.príklad : Muž vysoký 168-175 cm s hmotnosťou 76-83 kg potrebuje tričko, mikinu, alebo bundu voľného strihu vo veľkosti SM - Small, no zároveň  tričko, alebo nátelník kompresného strihu vo veľkosti MD - Medium.

2.príklad : Muž vysoký 175-183 cm s hmotnosťou 84-92kg potrebuje tričko, mikinu, alebo bundu voľného strihu vo veľkosti MD- Medium, no zároveň  tričko, alebo nátelník kompresného strihu vo veľkosti LG - Large.

3.príklad : Muž vysoký 183-190 cm s hmotnosťou 93-100kg potrebuje tričko, mikinu, alebo bundu voľného strihu vo veľkosti LG- Large, no zároveň  tričko, alebo nátelník kompresného strihu vo veľkosti XL - Extra Large.

Používaním stránok prevádzkovateľa 191tech s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.