Pánsky spodný diel Under Armour

Táto veľkostná tabuľka určuje veľkosť Pánskeho oblečenia spodný diel. Tak ako sme už avizovali, veľkosti nar. legín/ teplákov sa môžu meniť  spolu so zmenou strihu a meteriálu.  

Preto Vám priblížime aké strihy oblečenia Under Armour v tejto kategórií nájdete :

 

1. Strih kompresný 

 - ( compress, compression) ide o oblečenie, ktoré je na telo- nohy  obtiahnuté, je to nutné pre využitie jedinečných funkčných vlastností oblečenia - ide o kompresné kraťasy, kompresné legíny ako heatgear, tak aj coldgear. Kompresný strih využíva vlastnosti "druhej kože". Používa sa ako spodná vrstva odevu priamo na telo. V lete ma za následok výborný odvod potu od tela, v zime výborne zahreje, neprekáža žiadny prebytočný kus odevu.

 

 

2. Strih voľný

- (loose)  tento strih prináša voľné kraťasy , tepláky a nohavice Under Armour . Oblečenie sa aj vďaka svojmu voľnému strihu výborne hodí orem športu aj pre každodenné nosenie a pre každého, kto ma rád pohodlie spojené s kvalitným materiálom a výnimočnými vlastnosťami. Tepláky Under Armour sú vyrobené zo špeciálneho materiálu STORM 1 - mierme vode-odolný 

 

 

Vzájomné prepojenie medzi jednotlivými strihmi je podobné ako pri vrchnom pánskom športovom oblečení Under Armour

1. Ak nosíte, alebo už máte tepláky UNDER ARMOUR  vo veľkosti MD - medium , tak z kompresných legín  potrebujete veľkosť LG - Large. 

 

 

TERAZ ZOPÁR  PRÍKLADOV Z PRAXE PRE VÝBER PÁNSKEHO SPODNÉHO DIELU UNDER ARMOUR :  

Upozornenie:  nižšie uvedené príklady sú použité z reálnych skúseností a poznatkov, ktoré sme získali pri predaji tejto výnimočnej značky. Pri niektorých prípadoch môže nastať rozdiel ( iný typ stavby tela, rôzny pomer vrchnej  a spodnej časti tela , atď...)  Taktiež ako si môžete všimnúť, v príkladoch uvádzame výšku a hmotnosť čo nemusí platiť pre každého rovnako. Dané hodnoty sme sa snažili spriemerovať tak, aby sedeli čo najpresnejšie. Postačí ak Vám bude sedieť  jeden rozmer napr. výška, alebo hmotnosť.  V prípade, že si aj napriek tomu nie ste istý, kontaktujte nás.

 

 

1.príklad : Muž vysoký 168-175 cm s hmotnosťou 76-83 kg potrebuje kraťasy, tepláky, alebo nohavice voľného strihu vo veľkosti SM - Small, no zároveň kraťasy, alebo legíny kompresného strihu vo veľkosti MD - Medium.

2.príklad : Muž vysoký 175-183 cm s hmotnosťou 84-92kg potrebuje kraťasy, tepláky, alebo nohavice voľného strihu vo veľkosti MD- Medium, no zároveň kraťasy, alebo legíny kompresného strihu vo veľkosti LG - Large.

3.príklad : Muž vysoký 183-190 cm s hmotnosťou 93-100kg potrebuje kraťasy, tepláky, alebo nohavice voľného strihu vo veľkosti LG- Large, no zároveň kraťasy, alebo legíny kompresného strihu vo veľkosti XL - Extra Large.

Používaním stránok prevádzkovateľa 191tech s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.