Za účelom prispôsobenia našej ponuky Vaším potrebám využívame súbory “Cookies”. Pri používaní súborov “Cookies” postupujeme v súlade s príslušnými právnymi predpismi a najvyššími etickými štandardmi.

 

 Under Armour oblečenie - Vedeli ste, že v USA Under Armour zvalcovali vo všetkých merítkach aj značky ako napr. Adidas, Nike ..ostatné nemá zmysel spomínať. Športovci na celom svete vedia čo je kvalita, precíznosť, spoľahlivosť a funkčnosť športového oblečenia. 

NOVINKY

arr3Kľúčenka zadarmo, balíky doručené aj v sobotuPríjemmné novinky na našom e-shope.    Darček kľúčenka Rozhodli sme sa až do odvolania každú... arr3Jesenné a zimné novinky 2017Pred nedávnom ste si mohli všimnúť. že náš e-shop zaplavujú horúce novinky Under  Armour na túto... arr3Anthony Joshua -Under Armour porazil Vladimíra Klitschka!Anthony Joshua je Šampión! Túto sobotu sa odohral podľa slov uznávaných odborníkov najlepší profi... arr3Mikina Ali 2 for 1 Under Armour s krátkym rukávomMikina a krátky rukáv? Under Armour Ali 2 for 1 je toho dôkazom   Nevýba vo zvyku , že oblečenie... arr3Under Armour novinky pre rok 2017Každoročné obmieňanie oblečenia, kolekcií, farieb, strihov a kto vie čoho ešte prirodzene prichádza... arr3Under Armour Regiment a Hydrovak Trail BackpackRuksaky Regiment a Hydrovak Trail  Tento rok nám prišli na Slovesnko aktuálne novinky. Jedné z nich... arr3Nové technológie materiálov pre rok 2017Technológie ktoré pribudli v roku 2017 Under Armour je Americká a svetová popredná značka... arr3Under Armour novinkyUnder Armour Novinky Vážení priatelia. Postupne pre Vás sprístupňujeme najnovšiu... arr3Under Armour® oblečenieUnder Armour® oblečenie - Vedeli ste, že v USA Under Armour zvalcovali vo všetkých merítkach aj...

TOVAR V AKCII

naša cena 20,99 €
Skladom
naša cena 20,99 €
Skladom

KONTAKTY

Mfit s.r.o.
Záborského 3843/13
080 01 Prešov
tel: +421907 423 547
info(a)mfit.sk
IČO: 48 272 833
IČ DPH : SK2120111400

NAJPREDÁVANEJŠÍ

ANKETA

Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

google 27% facebook 20% heureka 14% od známeho 39%

Úvod » Tabuľky veľkosti

Tabuľky Veľkosti Under Armour

Vitajte v kategórií veľkostných tabuliek športového oblečenia Under Armour. Pre lepšiu orientáciu a ľahší výber správnej veľkosti oblečenia sme pre Vás pripravili okrem číselných tabuliek aj jedinečnú inštruktáž, ktorú sprístupňujeme na základe našich skúseností a poznatkov, ktoré sme v praxi získali a radi sa o ne s Vami podelíme :-)


Pri každej kategórií nájdete stručný popis, ako čo najsprávnejšie určiť veľkosť, ktorá sa môže meniť pre tú istú osobu z dôsledku zmeny strihu oblečenia. V popisoch a príkladoch sa opierame aj o iné číselne hodnoty ako sú miery hrude, pásu a bokov. Dôležitá je aj výška a hmotnosť. Tieto dve veličiny dnes pozná zrejme každý, preto s ich využitím bude výber oveľa jednoduchší. Jeden príklad platný pre komplet oblečenie Under Armour. Pre lepší rozhľad sme s nechali inšpirovať aj našou základňou oblečenia under armour v USA.

Ak nosievate ľubovoľný odev voľného strihu- loose od Under Armour  a plánujete si zadovážiť kompresný- compress odev tej istej kategórie tak idete o veľkosť vyššie. Napr. tričko - tričko , mení sa veľkosť!!

 

Príklad: Tričko voľné MD- Medium - Tričko kompresné LG- Large.

To isté platí aj pri spodnom oblečení - tepláky SM  -legíny MD , kraťasy MD - kompresné kraťasy LG.

Zjednodušene: pri zmene strihu z voľného na kompresný postupujeme o veľkosť vyššie a opačne.