Za účelom prispôsobenia našej ponuky Vaším potrebám využívame súbory “Cookies”. Pri používaní súborov “Cookies” postupujeme v súlade s príslušnými právnymi predpismi a najvyššími etickými štandardmi.

 

 Under Armour oblečenie - Vedeli ste, že v USA Under Armour zvalcovali vo všetkých merítkach aj značky ako napr. Adidas, Nike ..ostatné nemá zmysel spomínať. Športovci na celom svete vedia čo je kvalita, precíznosť, spoľahlivosť a funkčnosť športového oblečenia. 

NOVINKY

arr3Kľúčenka zadarmo, balíky doručené aj v sobotuPríjemmné novinky na našom e-shope.    Darček kľúčenka Rozhodli sme sa až do odvolania každú... arr3Jesenné a zimné novinky 2017Pred nedávnom ste si mohli všimnúť. že náš e-shop zaplavujú horúce novinky Under  Armour na túto... arr3Anthony Joshua -Under Armour porazil Vladimíra Klitschka!Anthony Joshua je Šampión! Túto sobotu sa odohral podľa slov uznávaných odborníkov najlepší profi... arr3Mikina Ali 2 for 1 Under Armour s krátkym rukávomMikina a krátky rukáv? Under Armour Ali 2 for 1 je toho dôkazom   Nevýba vo zvyku , že oblečenie... arr3Under Armour novinky pre rok 2017Každoročné obmieňanie oblečenia, kolekcií, farieb, strihov a kto vie čoho ešte prirodzene prichádza... arr3Under Armour Regiment a Hydrovak Trail BackpackRuksaky Regiment a Hydrovak Trail  Tento rok nám prišli na Slovesnko aktuálne novinky. Jedné z nich... arr3Nové technológie materiálov pre rok 2017Technológie ktoré pribudli v roku 2017 Under Armour je Americká a svetová popredná značka... arr3Under Armour novinkyUnder Armour Novinky Vážení priatelia. Postupne pre Vás sprístupňujeme najnovšiu... arr3Under Armour® oblečenieUnder Armour® oblečenie - Vedeli ste, že v USA Under Armour zvalcovali vo všetkých merítkach aj...

KONTAKTY

Mfit s.r.o.
Záborského 3843/13
080 01 Prešov
tel: +421907 423 547
info(a)mfit.sk
IČO: 48 272 833
IČ DPH : SK2120111400

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 24,99 €
Skladom
naša cena 29,99 €
Skladom
naša cena 41,99 €
Skladom

ANKETA

Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

google 26% facebook 19% heureka 15% od známeho 40%

» STORM1 ,2, 3
UA Storm 1, 2, 3

 

STORM1

 Základný stupeň ochrany povrchu materiálu technológiou STORM. Takto vyrobené oblečenie od UNDER ARMOUR je vode odolné aj po vypraní.  Je určené prevažne pre športovcov pohybujúcich sa v nepriaznivom sychravom a vlhkom počasí. Voda stečie po povrchu a odev si naďalej zachováva svoju funkčnosť, priedušnosť a ohybnosť.

 

STORM2

Vyšší stupeň ochrany vďaka úprave materiálu technológiou STORM , táto forma je vysoko vode a vetru odolná.

 

STORM3

Je najvyšší stupeň ochrany z rady STORM , je vysoko vodotesná a zároveň vetru odolná. Bežná hranica vodného stĺpca sa pohybuje na úrovni 10K.

 

 

Under Armour storm technologia mfit.sk