Spodky Klimatex SANDOR Čierna

21

Katalógové číslo: 8592406211781 Kategórie: , ,

Popis

Spodky Klimatex Sandor

Pánske funkčné 3 spodky na zimné športy a iné športové aktivity. Spodky sú vyrobené z kombinácie materiálov Thermo ° Cool ™. Ide o unikátnu zmes dutých vlákien opletených vláknami s kanálikovým povrchom.
Pre ešte lepšiu termoreguláciu je na pleciach, v rozkroku a na bokoch použitý Thermo ° Cool ™ materiál s extra priedušnou väzbou. Pohodlný anatomický strih na telo s krokovým klinom pre extra voľnosť pohybu. Na chrbte sú spodky predĺžené, na bruchu potom vykrojené. Spodky sú šité plochými švy, ktoré sú pevnejšie, odolnejšie a príjemnejšie na koži. V páse je pohodlná široká guma s logom Klimatex.

Thermo ° Cool ™: Materiál optimalizuje schopnosť prirodzenej termoregulácie teploty ľudského tela (telo ochladzuje alebo naopak teplotu vyrovnáva). Má o 48% lepšiu schopnosť nasiaknutí vlhkosti a tým aj jej odparení, vlhkosť odparuje až o 53% lepšie ako ostatné materiály (ochladenie súvisiace s odparovaním vlhkosti je kľúčom k pocitu pohody).

Váha vo veľkosti L: púhych 100g!

Použitie: spodná bielizeň na zimné športy – lyžovanie, bežky, beh atď. Spodky sa dajú ale použiť na širokú škálu aktivít celoročne (napríklad turistika, bivakovanie atď.) Odporúčame doplniť vysokými ponožkami ELI, Toan, COMPRESS, Tore.

Materiál: 100% polyester Thermo ° Cool ™

Ďalšie informácie

Farba

Veľkosť