Ponožky Tufte Bambull Blend Blueberry/High Risk Red Čierna / Červená

10

Katalógové číslo: 7071812015080 Kategórie: , ,

Popis

Pánské a dámské ponožky Tufte Bambull Blend Blueberry / High Risk Red

Naše Bambull Blend ponožky majú tie najlepšie vlastnosti vďaka mixu bambusviskózy a vlny. Mäkké a pohodlné vlnené ponožky nesvrbia, znižujú lepkavosť, zápach a udržujú vaše nohy v teple bez ohľadu na počasie. Testovali sme ich jeden týždeň na horách v chladnom počasí. A ponožky nás udržali v teple aj za mokra. To musíte zažiť!
Nejedná sa o dvojvrstvový produkt na rovnakej báze ako séria Bambull. Tu je priadza spradená do zmesi tak, že vlna príde do styku s pokožkou. Vzhľadom k tomu používame vysokokvalitnú merino vlnu, ktorá takmer vôbec nesvrbí. Vďaka tomuto zloženiu si ponožky zachovávajú svoju mäkkosť a pohodlnosť.
Tufte Fritid sú stredne vysoké ponožky so zosilneným poľom v zónach oderu a extra odpružené v tlakových zónach. Sú mierne teplejšie a silnejšie ako ponožky Tufte Activ. Sú mäkké a pohodlné aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Bambusviskóza znižuje zápach počas dňa v porovnaní s bavlnenými ponožkami. Vaše nohy sa budú stále v komforte, aj po celom dni strávenom v topánkach.

Vlastnosti:

Neuveriteľne mäkké – ideálne pre ľudí s citlivou pokožkou
Termoregulácia – v chlade hreje a v teple chladí
Absorbuje vlhkosť až 3x rýchlejšie ako bavlna
Odolnosť proti telesnému zápachu v porovnaní s inými látkami *
Materiál: 47% merino vlna, 20% bambusová viskóza, 28% nylon, 5% elastan
Pranie: V práčke na programe vlny 30 °. Nepoužívajte bieliace prostriedky a zmäkčovače, výrobok je prirodzene mäkký a vlastnosti vlákien môžu byť zničené chemikáliami, ktoré zmäkčovače obsahujú. Nesušiť v sušičke.

* Vlna je prírodne hygienická a vlna s bambusovou viskózou obmedzuje tvorbu zápachu. Na základe spätnej väzby od používateľov a vedeckých testov.
 

Ďalšie informácie

Farba

Veľkosť