Za účelom prispôsobenia našej ponuky Vaším potrebám využívame súbory “Cookies”. Pri používaní súborov “Cookies” postupujeme v súlade s príslušnými právnymi predpismi a najvyššími etickými štandardmi.

 

 Under Armour oblečenie - Vedeli ste, že v USA Under Armour zvalcovali vo všetkých merítkach aj značky ako napr. Adidas, Nike ..ostatné nemá zmysel spomínať. Športovci na celom svete vedia čo je kvalita, precíznosť, spoľahlivosť a funkčnosť športového oblečenia. 

NOVINKY

arr3Kľúčenka zadarmo, balíky doručené aj v sobotuPríjemmné novinky na našom e-shope.    Darček kľúčenka Rozhodli sme sa až do odvolania každú... arr3Jesenné a zimné novinky 2017Pred nedávnom ste si mohli všimnúť. že náš e-shop zaplavujú horúce novinky Under  Armour na túto... arr3Anthony Joshua -Under Armour porazil Vladimíra Klitschka!Anthony Joshua je Šampión! Túto sobotu sa odohral podľa slov uznávaných odborníkov najlepší profi... arr3Mikina Ali 2 for 1 Under Armour s krátkym rukávomMikina a krátky rukáv? Under Armour Ali 2 for 1 je toho dôkazom   Nevýba vo zvyku , že oblečenie... arr3Under Armour novinky pre rok 2017Každoročné obmieňanie oblečenia, kolekcií, farieb, strihov a kto vie čoho ešte prirodzene prichádza... arr3Under Armour Regiment a Hydrovak Trail BackpackRuksaky Regiment a Hydrovak Trail  Tento rok nám prišli na Slovesnko aktuálne novinky. Jedné z nich... arr3Nové technológie materiálov pre rok 2017Technológie ktoré pribudli v roku 2017 Under Armour je Americká a svetová popredná značka... arr3Under Armour novinkyUnder Armour Novinky Vážení priatelia. Postupne pre Vás sprístupňujeme najnovšiu... arr3Under Armour® oblečenieUnder Armour® oblečenie - Vedeli ste, že v USA Under Armour zvalcovali vo všetkých merítkach aj...

TOVAR V AKCII

KONTAKTY

Mfit s.r.o.
Záborského 3843/13
080 01 Prešov
tel: +421907 423 547
info(a)mfit.sk
IČO: 48 272 833
IČ DPH : SK2120111400

NAJPREDÁVANEJŠÍ

ANKETA

Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

google 27% facebook 20% heureka 14% od známeho 39%

Úvod » Tabuľky veľkosti » Pánsky spodný diel

Pánsky spodný diel Under Armour

Táto veľkostná tabuľka určuje veľkosť Pánskeho oblečenia spodný diel. Tak ako sme už avizovali, veľkosti nar. legín/ teplákov sa môžu meniť  spolu so zmenou strihu a meteriálu.  

Preto Vám priblížime aké strihy oblečenia Under Armour v tejto kategórií nájdete :

 

1. Strih kompresný 

 - ( compress, compression) ide o oblečenie, ktoré je na telo- nohy  obtiahnuté, je to nutné pre využitie jedinečných funkčných vlastností oblečenia - ide o kompresné kraťasy, kompresné legíny ako heatgear, tak aj coldgear. Kompresný strih využíva vlastnosti "druhej kože". Používa sa ako spodná vrstva odevu priamo na telo. V lete ma za následok výborný odvod potu od tela, v zime výborne zahreje, neprekáža žiadny prebytočný kus odevu.

 

 

2. Strih voľný

- (loose)  tento strih prináša voľné kraťasy , tepláky a nohavice Under Armour . Oblečenie sa aj vďaka svojmu voľnému strihu výborne hodí orem športu aj pre každodenné nosenie a pre každého, kto ma rád pohodlie spojené s kvalitným materiálom a výnimočnými vlastnosťami. Tepláky Under Armour sú vyrobené zo špeciálneho materiálu STORM 1 - mierme vode-odolný 

 

 

Vzájomné prepojenie medzi jednotlivými strihmi je podobné ako pri vrchnom pánskom športovom oblečení Under Armour

1. Ak nosíte, alebo už máte tepláky UNDER ARMOUR  vo veľkosti MD - medium , tak z kompresných legín  potrebujete veľkosť LG - Large. 

 

 

TERAZ ZOPÁR  PRÍKLADOV Z PRAXE PRE VÝBER PÁNSKEHO SPODNÉHO DIELU UNDER ARMOUR :  

Upozornenie:  nižšie uvedené príklady sú použité z reálnych skúseností a poznatkov, ktoré sme získali pri predaji tejto výnimočnej značky. Pri niektorých prípadoch môže nastať rozdiel ( iný typ stavby tela, rôzny pomer vrchnej  a spodnej časti tela , atď...)  Taktiež ako si môžete všimnúť, v príkladoch uvádzame výšku a hmotnosť čo nemusí platiť pre každého rovnako. Dané hodnoty sme sa snažili spriemerovať tak, aby sedeli čo najpresnejšie. Postačí ak Vám bude sedieť  jeden rozmer napr. výška, alebo hmotnosť.  V prípade, že si aj napriek tomu nie ste istý, kontaktujte nás.

 

 

1.príklad : Muž vysoký 168-175 cm s hmotnosťou 76-83 kg potrebuje kraťasy, tepláky, alebo nohavice voľného strihu vo veľkosti SM - Small, no zároveň kraťasy, alebo legíny kompresného strihu vo veľkosti MD - Medium.

2.príklad : Muž vysoký 175-183 cm s hmotnosťou 84-92kg potrebuje kraťasy, tepláky, alebo nohavice voľného strihu vo veľkosti MD- Medium, no zároveň kraťasy, alebo legíny kompresného strihu vo veľkosti LG - Large.

3.príklad : Muž vysoký 183-190 cm s hmotnosťou 93-100kg potrebuje kraťasy, tepláky, alebo nohavice voľného strihu vo veľkosti LG- Large, no zároveň kraťasy, alebo legíny kompresného strihu vo veľkosti XL - Extra Large.

 

 

 

 

 

Pás (cm)

SM

71.1-73.7

MD

76.2-81.3

LG

86.4-91.4

XL

96.5-101.6

XXL

106.7-111.8

3XL

111.8-116.8

4XL

116.8-121.9

5XL

121.9-127