O nás

Mfit s.r.o. Prešov - Autorizovaný predajca Under Armour Slovensko

V oblasti športu  sme sa začali aktívne pohybovať a zbierať skúsenosti  najprv  ako športovci, neskôr už aj ako tréneri a dnes môžeme s čistým  svedomím  povedať,  že je to to , čo nás baví, napĺňa  a zabezpečuje. Tak, ako každý profesionálny, či rekreačný zanietenec pre šport, tak aj my sme chceli stále naďalej  napredovať a  podávať lepšie výkony na tréningoch i súťažiach.  Na neustále zlepšovanie športových výkonov má veľký vplyv aj prostredie a  podmienky, v ktorých športovec  pôsobí.

 

Dôležitú a nezanedbateľnú úlohu zohráva  odev športovca, obzvlášť ak  bol navrhnutý  a vyrobený špeciálne pre dané športové odvetia. Pri správnom a vhodnom výbere typu materiálu a strihu oblečenia je športujúci  schopný sa viac koncentrovať na výkon, neprekáža mu nadbytočný kus odevu, či jeho nevhodné technické vlastnosti. Všetky tieto  a veľa ďalších vlastnosti odevu sú  schopné  zlepšiť výkon športovca a spríjemniť samotný pôžitok z pohybu.

 

Tak ako väčšina z Vás,  tak aj my sme počas nášho pôsobenia mali možnosť vyskúšať  rôzne svetové značky športového oblečenia, až sme  nakoniec našli  top značku  UNDER ARMOUR!  Samotná myšlienka,  ktorú mal  zakladateľ  tejto americkej značky, spojená s jej posolstvom  a kvalita  potvrdená samotným používaním  jej produktov, ich skvelá funkčnosť, využitie a dizajn nás oslovila natoľko, že sme dospeli k rozhodnutiu poskytnúť tieto produkty aj ostatným milovníkom športu a pohybu.  Dnešná ponuka  Oblečenia Under Armour pokryje  všetky športové odvetvia a veríme, že  každý si v našej ponuke príde na svoje .

 

Americká značka ponúka špičkovú kvalitu produktov aj pre vysoko náročných  zákazníkov. V ponuke sú produkty od funkčného spodného prádla, termoprádla, až po vonkajšie vrstvy oblečenia, a to pre širokú škálu športov: zimné aj letné športy, halové športy, fitnes a posilňovne, športy v meste, ale aj v prírode.

 

Nájdete nás na našom webe  www.mfit.sk,  kde si máte možnosť objednať z našej  širokej ponuky kvalitného  tovaru, ktorý je možné prevziať aj osobne a bezplatne po telefonickom dohovore v meste Prešov. Kontakt nájdete v rubrikeKONTAKTY.

Celá ponuka tovaru je skladom. V našom e-shope máme tovar, ktorý je fyzicky na našom sklade. Riadime sa heslom: ČO NA WEBE, TO NA SKLADE. Žiadne preobjednávanie, ale okamžitá expedícia a tým pádom dodacia doba okolo 24 hodín. Ak si vyberiete tovar, no nemáme Vašu veľkosť, alebo máte záujem o tovar UNDER ARMOUR, ktorý nemáme, napíšte nám E-MAIL na info@mfit.sk s dopytom a my sa pozrieme, čo sa s tým dá urobiť.

Používaním stránok prevádzkovateľa Mfit s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.