Ako skombinovať oblečenie Under Armour?

20.08.2016
Ako skombinovať oblečenie Under Armour?

 

Ako skombinovať oblečenie Under Armour?

UnderArmour je značka amerického pôvodu, ktorá začala výrobou oblečenia pre hráčov amerického futbalu. Postupne svoj záber rozširovali a dnes vyrábajú oblečenie pre rôzne druhy.

leginy under armour damske mfit.sk

Vo svojej ponuke majú kúsky pre ľudí uprednostňujúcich eleganciu a diskrétnosť. Oblečenie jednej farby, bez potlače (s výnimkou malého loga), ktoré spĺňa svoj účel dokonale. Na svoje si však prídu aj všetci tí, ktorí radi zaujmú a neboja sa vytŕčať z radu. Farebné a vzorované legíny, tričká a podprsenky pre ženy. Tie možno dokonale medzi sebou kombinovať – čierne legíny, farebná podprsenka a tričko jednej farby, čím získate mnoho rôznych kombinácií:

 

legíny under armour dámske mfit.sk

Prípadne, veľmi moderná je i samostatná farebná podprsenka zladená s legínami, vhodná na letné outdoorové aktivity prípadne indoorové športy počas celého roka.

Pre mužov je výborná kombinácia kompresných legín a krátkych nohavíc, ideálnych na beh v prírode, či dnes tak obľúbený crossfit:

 

Kombinácii je ešte viac ak pridáme k oblečeniu aj obuv či doplnky v ponuke UnderArmour. Jednoznačne platí, menej je niekedy viac, radšej menej kvalitných kúskov, ktoré nám zaručia príjemný zážitok z každej športovej aktivity, ako skriňu plnú nepraktického oblečenia.

Používaním stránok prevádzkovateľa 191tech s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.