Ako nosiť legíny Under Armour?

08.08.2016
Ako nosiť legíny Under Armour?

 

Možno máte z legín obavy, pretože nevlastníte telo super modela či fitnesky. Nechajte predsudky doma a vyskúšajte úžasne_legíny Under Armour. Nielenže výborne sedia a budete sa cítiť ako by ste si natiahli druhú kožu, zároveň však krásne formujú postavu a vyšší pás zakryje aj prípadne bruško. To oceníte nielen kvôli estetickému hľadisku ale zaručí vám voľnosť v pohybe bez toho, aby ste si legíny museli vyťahovať alebo pridŕžať.

 

 

 

Legíny sú priedušné a prípadný pot rýchlo odfiltrujú preč. Navyše väčšina legín (pokiaľ to nie sú bežecké legíny) nemá žiadne gombíky, zipsy či šnúrky, ktoré by mohli pri pohybe alebo v ľahu na podložke tlačiť. Takisto sú šité bez hrubých švov, takže skutočne máte pri pohybe pocit, že máte na sebe druhú kožu. Nájdu sa aj také, ktoré na páse skrývajú nenápadné vrecko na kľúč.

 

Variantov je niekoľko, či už potrebujete legíny na letné outdoorové aktivity ako jedinú vrstvu (HeatGear), alebo ako prvú vrstvu v zimnom období (kolekcia ColdGear), určite nájdete to správne pre vás. V ponuke tiež nájdete zateplené legíny ideálne na zimné športy.

 

Legíny od Under Armour_ulahodia konzervatívnym ľuďom, ktorí uprednostňujú skôr elegantné oblečenie prevažne čiernej farby a s nenápadným logom, ale takisto tým, ktorí sa neboja vytŕčať z radu vo farebných legínach s veľkými nápismi.

 

Používaním stránok prevádzkovateľa 191tech s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.