Módne trendy

Ako skombinovať oblečenie Under Armour?

20.08.2016

Ako sa len tešíme z nových značkových legín, až do chvíle kým nezistíme, že k nim nemáme žiadne vhodné tričko. Preto je najlepšie kúpiť celý základný komplet, ktorý následne možno obmieňať s inými kúskami v skrini. UnderArmour je značka amerického pôvodu, ktorá začala výrobou oblečenia.

Celý článok

Ako si správne vybrať oblečenie Under Armour?

13.08.2016

Každý kto kedysi začínal s akýmkoľvek športom si natiahol svoje domáce tepláky a bavlnené tričko, na nohy si obul najlacnejšie tenisky a cvičil. Veľmi rýchlo však zistil, že bavlna nie je na šport najvhodnejší materiál, keďže zachytáva pot a po vypratí stráca na kvalite.

Celý článok

Ako nosiť legíny Under Armour?

08.08.2016

Či už ste žena alebo muž, všetci sa chceme pri športe a cvičení cítiť pohodlne a príjemne. Legíny sú kvôli obtiahnutému strihu veľmi obľúbenou voľbou žien, ale určite ich ocenia aj muži, hlavne pri športoch ako je beh, cyklistika alebo joga, t.j pri športoch, kde nie je vhodné nechať sa obmedzovať

Celý článok

Ako správne určiť veľkosť oblečenia Under Armour

23.03.2016

Nakupovanie cez internet má veľa výhod. Šetrí čas, peniaze, nakupujete v pohodlí domova, alebo počas pracovnej doby, poprípade počas čakania na autobus, alebo v škole. Jednou nevýhodou pri nákupe oblečenia môžu byť jeho veľkosti, lepšie povedané/ napísané ich správne určenie.

Celý článok
Používaním stránok prevádzkovateľa 191tech s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.