Mikina Nebbia Red Label Sivá

69

Katalógové číslo: 8583130024327 Kategórie: , ,

Popis

Mikina Nebbia Red Label

Toto je mikina, ktorá je jedinečným dizajnérskym kúskom! Dopraj si exkluzívny, maximálne štýlovú a pohodlnú mikinu! Sme si istí, že sa stane najobľúbenejším kúskom oblečenia v Tvojom šatníku!

Takto si predstavujeme dokonalé spojenie fitness a fashion! Chceli sme pre Teba vytvoriť moderné a štýlové oblečenie, v ktorom budeš vyzerať perfektne a rovnako tak sa budeš aj cítiť! Odlíšte sa a Udávajte s nami trendy.

Moderné a predsa klasický strih a minimalistický dizajn v kombinácii s kvalitným materiálom zaručí, že Ti skvele sadne! Táto jedinečná štýlová mikina je kúskom oblečenia, v ktorom sa ti bude nielen dobre cvičiť počas chladnejších dní, ale využiješ ju aj na bežný deň. Zaujímavý detail v podobe kontrastný NEBBIA nášivky a prešitie na hrudi, úplne minimalistické malé „N“ na boku a tri farebné prevedenie robia z tejto mikiny ľahko kombinovateľný a maximálne trendový kúsok. Navrhnutý tak, aby splnila Tvoje najväčšie nároky na pohodlie a kvalitu materiálu. So všetkými detailmi je tak prepracovaný do úplnej dokonalosti!

Ak máš rád jednoduchý a napriek tomu exkluzívny dizajn, táto mikina je presne ten kúsok, ktorý si vyhliadla! Nerozdeľuje svoje oblečenie na to, čo nosíš do fitka alebo do mesta. Poď s nami udávať trendy vo fitness oblečenie, v ktorom budeš vyzerať skvele za každých okolností!

-voľný strih
-prošití v prednej časti
-exkluzivní dizajn
-kontrastní nášivka s NEBBIA logom na hrudi
-kulatý výstrih

Materiál: 36% bavlna / 15% polyester, 23% polyamid suplex / 23% polyamid tectel / 3% elastan

Ďalšie informácie

Farba

Veľkosť