Detské kopačky Nike Tiempo Legend 7 Elite FG Biela / Modrá

62

Katalógové číslo: 0884498431061 Kategórie: ,

Popis

Detské kopačky Nike Tiempo Legend VII Elite FG z kolekcie Just Do IT sú úplne novou generáciou, ktorá je určená všetkým hráčom, ktorí sa dokážu obetovať pre tím.

Zvršok sa skladá zo tri vrstiev materiálu FitMesh, ktorý je tvorený z nylonu, mäkkých vankúšikov známych z kopačiek Hypervenom 3, a v neposlednom rade pre Tiempo tak charakteristickú kožu. Vlákna Flywire spojená so šnúrkami zaisťujú dynamickú fixáciu. Povrch je ďalej opatrený drážkami, ktoré spoľahlivo redukujú nepresnosť.

Jazyk kopačky je vyrobený z materiálu Flyknit, vďaka ktorému obopne chodidlo a dodá tí maximálny pocit istoty.V kopačke sa ďalej nachádza systém NikeGrip, ktorý zaistí tvoju nohu vo vnútri kopačky.

Podošva HyperStability je v prednej časti osadená kruhovými špunty pre časté zmeny smeru, v zadnej časti sa nachádza špunty špeciálne nastavené pre spevnenie pri tvrdých dopadoch.

Kopačky typu FG (lisovky) – sú určené pre pevný prírodný povrch a k používaniu na mokrých až ľahko  blatistých ihriskách s krátko posekaným trávnikom.

 

 

Ďalšie informácie

Farba

Veľkosť