Detské kopačky Nike Mercurial Vapor XI TF Červená / Čierna

52

Katalógové číslo: 0886737603130 Kategórie: ,

Popis

Detské Kopačky Nike Mercurial Vapor XI TF
Jedinečný prvý dotyk a perfektné trakcie!
Detské kopačky Nike Mercurial Vapor XI TF boli navrhnuté pre jedinečný prvý dotyk a výbušnú rýchlosť. Využi naplno svoj potenciál s touto topánkou. Budeš rýchly, budeš Mercurial.

Rad Mercurial bola vždy symbolom inovácie a pri výrobe bolo zakaždým cieľom navrhnúť lepší topánku, ktorá by prinášala dokonalý kontakt s loptou a výbušnú rýchlosť.

Kopačky disponujú mäkkým, mikrostrukturovaným zvrškom zo syntetickej kože Teijin, ktorá priľne k nohe a dopraje tí jedinečné pohodlie. Zvršok je novo opatrený horizontálnymi výstupkami, ktoré zlepšujú kontrolu nad loptou.

Kopačky majú integrovaný jazyk, ktorý je tak novo súčasťou topánky. Tým je dosiahnuté menšieho podráždenia a zároveň zvýšená úroveň komfortu.

Kostra v celej dĺžke kopačky kombinuje dve vrstvy zmesi sklených vlákien, ktoré pomáhajú prenášať energiu priamo do kolíkov, znižujú tlak na nohu a zároveň dodávajú oporu a stabilitu.

Kopačky typu TF (turfy) – sú určené pre umelý trávnik staršieho „kobercového“ typu, ideálnou voľbou sú tiež na štrk, sneh alebo ľad.

Buď ďalšie Ronaldo, Sánchez alebo Ibrahimovič.

Ďalšie informácie

Farba

Veľkosť