Dámske legíny Nebbia Mid-Waist Ocean Power Modrá

47

Katalógové číslo: 8583130030854 Kategórie: , , ,

Popis

Dámske legíny Nebbia Mid-Waist Ocean Power

Nasadni na eko vlnu a buď aj ty súčasťou zmeny!
Tvoj kúsok leta v šatníku! S týmito ekologickými legínami, ktoré sú vyrobené z plastov z dna oceánov, si môžeš vychutnávať summer vibes po celý rok. Zapoj sa aj ty aktívne do boja za čistejšiu planétu.
Daj do toho všetko! Fitness legíny Ocean Power sú zhmotneným prívalom energie, s ktorou dosiahneš viac! Legíny sú vyrobené z recyklovaných materiálov vylepšených o naše technológie, vďaka čomu spĺňajú aj najvyššie potreby profesionálnych atlétov. Sú odolné, pružné, efektívne odvádzajú pot a sú príjemné na dotyk.
Legíny sú ušité tak, aby ti poskytovali maximálnu voľnosť pohybu. Široká NEBBIA guma so silikónovými “N-kami” na vnútornej strane zabezpečí, že legíny budú držať perfektne na mieste. Prešitie kopírujúce línie tela ti poskytne prirodzenú oporu bez nepríjemného zarývania do stehien. Tieto legíny ti krásne vytvarujú nohy a zvýraznia svaly, na ktorých si tak tvrdo makala. Stredne vysoký strih ti dovolí ukázať aj vymakané brucho! Vyber si k nim športovú podprsenku v rovnakej oceánskej modrej a máš dokonalý letný fitness outfit!

Inovatívne ekologické vlákno zo Španielska
Vyrobené z recyklovaných plastov z oceánu
Funkčné prešitie na podporu pri cvičení
Strih tvarujúci krivky
Vysoko prispôsobivý materiál odvádzajúci vlhkosť
Pružné a odolné voči opotrebovaniu
NEBBIA guma s technológiou STAY-IN-PLACE
Legíny overené drepmi
Scrunch butt efekt

Materiál: 75% rec. polyester, 25% elastan

Ďalšie informácie

Farba

Veľkosť