Dámska sukňa Nike Club Zelená

60

Katalógové číslo: 0195237925179 Kategórie: , ,

Popis

Dámska sukňa Nike Club

Hrajte celý deň v sukni Nike Club. Každý detail, od umiestnenia vreciek až po dĺžku vnútorných kraťasov, sme vyladili až k dokonalosti. Navyše je zhotovená z ľahkého a pružného materiálu, takže je skutočnou stávkou na istotu do každej situácie. Minimálne 75% produktu tvorí tkanina z recyklovaných vlákien.

Upozornenie: Tento produkt chráni zakryté časti tela pred slnečným žiarením UVA a UVB. Na nezakryté časti odporúčame použiť kvalitný opaľovací krém.

Špecifikácie:
Aerodynamický strih: Vnútorné kraťasy majú ploché švy, ktoré sú príjemné na dotyk. Absencia predného švu znamená, že sa nevyhŕňajú a vyzerajú elegantne. Nenápadné vrecko na pravej strane kraťasov je mierne zošikmené dopredu, takže sa ľahko dostanete k svojim nevyhnutnostiam.
Premyslený dizajn: Strih kopíruje prirodzené línie vášho tela, takže vás materiál pri pohybe nebude zvierať ani ťahať za kožu. V zadnej časti je vrecko s chlopňou bez zipsu, do ktorého si môžete uložiť svoje nevyhnutnosti.
Stvorená k pohybu: Ľahký materiál sa prispôsobuje vašim pohybom. Plisovanie zväčšuje rozsah pohybu a sukňa vďaka nemu môže viať a hýbať sa, keď sa ohýbate a naťahujete.

Vnútorné kraťasy
Priedušný hranatý klin zväčšuje rozsah pohybu
Štandardný strih pôsobí ležérne a uvoľnene
Prať v práčke

Materiál: 86% polyester, 14% spandex

Ďalšie informácie

Farba

Veľkosť