Czech Virus Tyčinka Caramel PROTEIN BAR 45g

2

Katalógové číslo: 8595661000923 Kategórie: ,

Popis

Tyčinka Caramel PROTEIN BAR

Tyčinka s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom cukrov
Vynikajúca chuť pri zachovaní maximálne čistého zloženie
45 gramov, 1 kus

Nové proteínové tyčinky od Czech Virus® prináša vysoké množstvo bielkovín (28-30% podľa tyčinky), nízke množstvo sacharidov (10 a menej percent) a takmer žiadny cukor (max. 3.4%). Samozrejmosťou je aj vysoké množstvo kvalitnej rastlinnej vlákniny (nad 40%). Bielkovinu tvoria výhradne srvátkový proteín, žiadne lacné zdroje proteínu u nás nehľadajte! Produkt je ako už klasicky tvorený iba kvalitnými surovinami bez akýchkoľvek lacných náhradiek.

HLAVNÉ VÝHODY NAŠICH tyčiniek

KVALITNÉ ZDROJ BIELKOVÍN
Mohlo by sa zdať, že pri aktuálnych trendoch zdravej výživy bude každá proteínová tyčinka obsahovať iba kvalitné zdroje bielkovín. Chyba! Trh je zaplavený tyčinkami so sójovou bielkovinou, ideálne ešte s prídavkom pšenice a kolagénu. My sme zvolili čistý a prírodné srvátkový proteín ako jediný a hlavný zdroj bielkovín v našich tyčinkách.

ORIGINÁLNY ZDROJ VLÁKNINY
Pri prvých testoch našich tyčiniek sme skúšali rôzne druhy tekutých vláknin, ktoré by sme mohli použiť. Najviac nás oslovila rastlinná vláknina z čakanky, ktorá má výborné vlastnosti a zároveň dobre chutí. Poskytuje tiež výborné nutričné ??hodnoty, vysoký obsah vlákniny a minimum sacharidov.

VEĽKÉ MNOŽSTVO ORECHOV
Všetky naše tyčinky majú hneď po rastlinné vláknine a srvátkovom proteínu ako ďalších zložiek orechy! Tvorí teda podstatnú časť produktu. V Coffeenele sú to lieskové orechy, v Coconele kokos a v Caramel arašidy (tu teda nie priamo orech, ale strukovina). Orechy nám v receptúre tvorí výbornú chuť a dobré výživové hodnoty.

NAŠE VLASTNÉ RECEPTÚRA
Dnes je už bežné, že má každá známa česká značka vlastné tyčinky (niektoré dokonca aj s kvalitným zložením!). Máloktorá značka však bola schopná po pár rokoch fungovania tyčinky s vlastnou receptúrou ponúknuť. My sme vlastné proteínové tyčinky chceli vždy, však neuspokojili sme sa s tým, aby pre nás nejaká firma vyrobila tyčinku s ich receptúrou. Nemohli by sme vyrobiť originál podľa našich orechových krémov, ktoré už dobre poznáte. Veríme, že sa čakanie oplatilo a ochutnáte teraz najlepší proteínovú tyčinku bez zníženia svojho štandardu kvality!

Caramel PROTEIN BAR
Naša tyčinka vychádza z nášho vynikajúceho orechového krému menom Caramela, ktorý pravdepodobne už poznáte. Chuťovo kopíruje jemnosť a sladkosť karamelu so štipkou soli. Obsahuje rastlinnú vlákninu z čakanky, srvátkový proteín, arašidy a arašidový krém, malé množstvo glycerínu, lecitínu a sukralózy. Konzistencia je krásne vláčna a mäkká, po niekoľkých uhryznutí sa vám otvorí šťavnatá chuť z ktorej možno poznať, že sú hlavné zložky v tyčinke prírodného pôvodu. Caramela obsahuje 30% bielkovín, 9.5% sacharidov, 2.6% cukrov a 40.6% vlákniny.

Ďalšie informácie

Veľkosť