Czech Virus Aminokyseliny NANOBCAA® 500g

34

Katalógové číslo: 8595661000619 Kategórie: ,

Popis

Aminokyseliny NANOBCAA®

Revoluční forma instantných BCAA pomocou nanotechnológie
Prírodné fermentované BCAA, testované na zakázané látky
500g, 100 dávok

NANOBCAA® | REVOLUČNÁ FORMA instantné BCAA
NanoBcaa® je nová instatný forma, ktorá zaisťuje optimálnu stabilitu, rýchlu rozpustnosť, maximálna absorpciu a vďaka ultrajemná mikronizovaný prášku najvyššej biodostupnosť v perfektne kalibrovaných dávkach.

Nanotechnológia otvára novú éru suplementov v športe. Touto technológiou sú molekuly prášku dostatočne malé, aby boli v tele plne absorbovanej a dalo sa z nich vyťažiť naozajstné maximum!

Niektoré z výhod našich NanoBcaa®:

100% prírodný fermentácie z rastlinných zdrojov
Menšie častice prášku, jednoduchšie absorbcie pre telo
Každý batch je testovaný na zakázané látky (vhodné pre profesionálnych športovcov)
Najvyššia čistota bez nežiaducich látok

Naše BCAA sú získavané fermentáciou z prírodných rastlinných zdrojov (vegan) bez použitia materiálov živočíšneho pôvodu. Vďaka nanotechnológii sú častice prášku ultrajemné, čo znamená najvyššiu možnú využiteľnosť BCAA v tele. Čím dlhšie totiž suplement zostáva v tráviacom systéme, tým je väčšia šanca, že ho napadnú žalúdočnej šťavy, enzýmy alebo baktérie. Každý batch je testovaný na zakázané látky (anabolické steroidy, hormóny a prohormóny) v akreditovanom laboratóriu v Taliansku.

NANOBCAA® | VÝROBA A LÁTKY
Všetky látky v NanoBcaa® pochádzajú z Veľkej Británie a Českej Republiky. Výroba potom prebieha vo firme s mnohoročnou tradíciou, ktorá vyrába hlavne pre zahraničný trh a sídli v Prahe. Čisté NanoBcaa® sú testované v Taliansku na zakázané látky!

NANOBCAA® | LÁTKY pod drobnohľadom
Leucín patrí medzi esenciálne aminokyseliny, ktoré si telo nevie vyrobiť a je potrebné ich prijímať v potrave. Má niekoľko funkcií – podporuje udržanie hladiny glukózy v krvi, pôsobí proti katabolickému procesu a podieľa sa na syntéze svalových bielkovín. Reguluje tiež hladinu cukru v krvi, podieľa sa na raste a regeneráciu svalových a kostných tkanív a na tvorbe rastového hormónu. Chráni pred stratou proteínu v svalovej hmote po zranení či vplyvom stresu.

Isoleucín patrí esenciálna aminokyselina s rozvetveným reťazcom (vstrebáva sa priamo do svalov) je bežne spájaná so zvýšenou odolnosťou a hojenie svalových tkanív, je preto doporučovaná atlétom, kulturistom a ďalším, ktorí podstupujú väčšie fyzickú námahu a ktorí chcú zväčšiť objem svojej svalovej hmoty.

Valín patrí medzi aminokyseliny, ktoré sú súčasťou elastínu, čo je proteín podobný kolagénu, ktorý je hlavným komponentom elastických vlákien v tkanivách živočíchov. Valín takisto ovplyvňuje absorpciu niektorých nervových prenášačov v mozgu podobne ako tryptofán, fenylalanín a tyrozín. Poskytuje zlúčeninu sukcinyl CoA pre dôležitú biochemickú reakciu označovanú ako Krebsov cyklus. Podporuje účinky Leucínu a Isoleucínu.

Ďalšie použité látky: pozri. zloženie jednotlivých príchutí

NanoBcaa® a NanoBcaa® logo sú registrované značky a sú majetkom ich príslušných vlastníkov.