Za účelom prispôsobenia našej ponuky Vaším potrebám využívame súbory “Cookies”. Pri používaní súborov “Cookies” postupujeme v súlade s príslušnými právnymi predpismi a najvyššími etickými štandardmi.

 

 Under Armour oblečenie - Vedeli ste, že v USA Under Armour zvalcovali vo všetkých merítkach aj značky ako napr. Adidas, Nike ..ostatné nemá zmysel spomínať. Športovci na celom svete vedia čo je kvalita, precíznosť, spoľahlivosť a funkčnosť športového oblečenia. 

NOVINKY

arr3Kľúčenka zadarmo, balíky doručené aj v sobotuPríjemmné novinky na našom e-shope.    Darček kľúčenka Rozhodli sme sa až do odvolania každú... arr3Jesenné a zimné novinky 2017Pred nedávnom ste si mohli všimnúť. že náš e-shop zaplavujú horúce novinky Under  Armour na túto... arr3Anthony Joshua -Under Armour porazil Vladimíra Klitschka!Anthony Joshua je Šampión! Túto sobotu sa odohral podľa slov uznávaných odborníkov najlepší profi... arr3Mikina Ali 2 for 1 Under Armour s krátkym rukávomMikina a krátky rukáv? Under Armour Ali 2 for 1 je toho dôkazom   Nevýba vo zvyku , že oblečenie... arr3Under Armour novinky pre rok 2017Každoročné obmieňanie oblečenia, kolekcií, farieb, strihov a kto vie čoho ešte prirodzene prichádza... arr3Under Armour Regiment a Hydrovak Trail BackpackRuksaky Regiment a Hydrovak Trail  Tento rok nám prišli na Slovesnko aktuálne novinky. Jedné z nich... arr3Nové technológie materiálov pre rok 2017Technológie ktoré pribudli v roku 2017 Under Armour je Americká a svetová popredná značka... arr3Under Armour novinkyUnder Armour Novinky Vážení priatelia. Postupne pre Vás sprístupňujeme najnovšiu... arr3Under Armour® oblečenieUnder Armour® oblečenie - Vedeli ste, že v USA Under Armour zvalcovali vo všetkých merítkach aj...

TOVAR V AKCII

KONTAKTY

Mfit s.r.o.
Záborského 3843/13
080 01 Prešov
tel: +421907 423 547
info(a)mfit.sk
IČO: 48 272 833
IČ DPH : SK2120111400

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 15,99 €
Skladom
naša cena 29,99 €
Skladom

ANKETA

Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

google 27% facebook 20% heureka 14% od známeho 39%

» ČASTÉ OTÁZKY

Časté Otázky

 

Bude mi oznámené odoslanie mojej zásielky?

Áno. V deň odoslania Vašej zásielky Vás budeme informovať e-mailom, alebo sms od prepravcu.

 

Aká je cena poštovného?

Cena poštovného je od  3,60 €.  +  cena dobierky 0,39€ ak si zvolíte ako spôsob platby  na dobierku.Ponúkate aj osobný odber?

Osobný odber je momentálne možný v Prešove- je nutné sa  vopred telefonicky dohodnúť. KONTAKTY

 

Neprišlo mi potvrdenie o objednávke, čo s tým?

Automatické emaily môžu prísť do nevyžiadanej pošty vášho emailu, tzv. SPAMu. V prípade, že ani tam email od nás nenájdete, radšej nám zavolajte ,alebo napíšte email. KONTAKTY

 

Aké máte číslo účtu?

Peniaze na účet nám posielajte iba v prípade, že ste si ako spôsob platby vybrali platbu prevodom. Ak ste si vybrali iný spôsob platby a chcete to zmeniť, kontaktujte nás.

Číslo účtu nájdete v sekcii  KONTAKTY

 

Mám nárok na doručenie tovaru zdarma?

Áno, tovar si  môžete zdarma osobne vyzdvihnúť po dohovore v meste Prešov), prípadne vám ho doručíme zdarma pri nákupe nad 49 Eur.

 

Za akú dlhú dobu mi objednaný tovar dorazí?

Ak všetko prebehne bez akýchkoľvek komplikácií, zásielka vám príde najneskôr do 3 pracovných dní .

 

V prípade, že máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle +421907423547.