Za účelom prispôsobenia našej ponuky Vaším potrebám využívame súbory “Cookies”. Pri používaní súborov “Cookies” postupujeme v súlade s príslušnými právnymi predpismi a najvyššími etickými štandardmi.

 

 Under Armour oblečenie - Vedeli ste, že v USA Under Armour zvalcovali vo všetkých merítkach aj značky ako napr. Adidas, Nike ..ostatné nemá zmysel spomínať. Športovci na celom svete vedia čo je kvalita, precíznosť, spoľahlivosť a funkčnosť športového oblečenia. 

NOVINKY

arr3Kľúčenka zadarmo, balíky doručené aj v sobotuPríjemmné novinky na našom e-shope.    Darček kľúčenka Rozhodli sme sa až do odvolania každú... arr3Jesenné a zimné novinky 2017Pred nedávnom ste si mohli všimnúť. že náš e-shop zaplavujú horúce novinky Under  Armour na túto... arr3Anthony Joshua -Under Armour porazil Vladimíra Klitschka!Anthony Joshua je Šampión! Túto sobotu sa odohral podľa slov uznávaných odborníkov najlepší profi... arr3Mikina Ali 2 for 1 Under Armour s krátkym rukávomMikina a krátky rukáv? Under Armour Ali 2 for 1 je toho dôkazom   Nevýba vo zvyku , že oblečenie... arr3Under Armour novinky pre rok 2017Každoročné obmieňanie oblečenia, kolekcií, farieb, strihov a kto vie čoho ešte prirodzene prichádza... arr3Under Armour Regiment a Hydrovak Trail BackpackRuksaky Regiment a Hydrovak Trail  Tento rok nám prišli na Slovesnko aktuálne novinky. Jedné z nich... arr3Nové technológie materiálov pre rok 2017Technológie ktoré pribudli v roku 2017 Under Armour je Americká a svetová popredná značka... arr3Under Armour novinkyUnder Armour Novinky Vážení priatelia. Postupne pre Vás sprístupňujeme najnovšiu... arr3Under Armour® oblečenieUnder Armour® oblečenie - Vedeli ste, že v USA Under Armour zvalcovali vo všetkých merítkach aj...

TOVAR V AKCII

KONTAKTY

Mfit s.r.o.
Záborského 3843/13
080 01 Prešov
tel: +421907 423 547
info(a)mfit.sk
IČO: 48 272 833
IČ DPH : SK2120111400

NAJPREDÁVANEJŠÍ

ANKETA

Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

google 27% facebook 20% heureka 14% od známeho 39%

Úvod » Špeciálna káva Cafézia

Cafézia, káva s kofeínom bez vedľajších účinkov

Cafézia vyvinula originálnu kombináciu kávy tej najvyššej kvality s presne nastavenou prímesou bylín, ktorá upokojuje metabolizmus kofeínu a znižuje aciditu kávy, čím organizmus neprekysľuje. Odstránením vedľajších účinkov kofeínu a kyslých substancií v praženej káve prímes bylín nielen zvyšuje kvalitu a výnimočnosť kávy, ale umožňuje aj jej pozitívny vplyv na ľudský organizmus a jeho imunitný systém. Káva má zvýšené pH, čím je znížená kyslosť. Jej prínos však nie je len v tom, ale vďaka pridanej prímesi,  ju môžu piť aj ľudia s intoleranciou na kofeín, tehotné a dojčiace ženy. Samozrejme aj každý kto dbá o svoje zdravie. Je veľmi vhodná aj pre športovcov vďaka Yerba Mate, ktorá zabraňuje tvorbe kyseliny mliečnej, taktiež aj prejaveniu potréningovej únave.

 

 naša cena 12,99 €

Skladom
Zľava -15%naša cena 12,99 €

Skladom
Zľava -15%naša cena 12,99 €

Skladom
Zľava -15%naša cena 12,99 €

Skladom
Zľava -15%naša cena 12,99 €

Skladom
Zľava -15%