Za účelom prispôsobenia našej ponuky Vaším potrebám využívame súbory “Cookies”. Pri používaní súborov “Cookies” postupujeme v súlade s príslušnými právnymi predpismi a najvyššími etickými štandardmi.

 

 Under Armour oblečenie - Vedeli ste, že v USA Under Armour zvalcovali vo všetkých merítkach aj značky ako napr. Adidas, Nike ..ostatné nemá zmysel spomínať. Športovci na celom svete vedia čo je kvalita, precíznosť, spoľahlivosť a funkčnosť športového oblečenia. 

NOVINKY

arr3Kľúčenka zadarmo, balíky doručené aj v sobotuPríjemmné novinky na našom e-shope.    Darček kľúčenka Rozhodli sme sa až do odvolania každú... arr3Jesenné a zimné novinky 2017Pred nedávnom ste si mohli všimnúť. že náš e-shop zaplavujú horúce novinky Under  Armour na túto... arr3Anthony Joshua -Under Armour porazil Vladimíra Klitschka!Anthony Joshua je Šampión! Túto sobotu sa odohral podľa slov uznávaných odborníkov najlepší profi... arr3Mikina Ali 2 for 1 Under Armour s krátkym rukávomMikina a krátky rukáv? Under Armour Ali 2 for 1 je toho dôkazom   Nevýba vo zvyku , že oblečenie... arr3Under Armour novinky pre rok 2017Každoročné obmieňanie oblečenia, kolekcií, farieb, strihov a kto vie čoho ešte prirodzene prichádza... arr3Under Armour Regiment a Hydrovak Trail BackpackRuksaky Regiment a Hydrovak Trail  Tento rok nám prišli na Slovesnko aktuálne novinky. Jedné z nich... arr3Nové technológie materiálov pre rok 2017Technológie ktoré pribudli v roku 2017 Under Armour je Americká a svetová popredná značka... arr3Under Armour novinkyUnder Armour Novinky Vážení priatelia. Postupne pre Vás sprístupňujeme najnovšiu... arr3Under Armour® oblečenieUnder Armour® oblečenie - Vedeli ste, že v USA Under Armour zvalcovali vo všetkých merítkach aj...

KONTAKTY

Mfit s.r.o.
Záborského 3843/13
080 01 Prešov
tel: +421907 423 547
info(a)mfit.sk
IČO: 48 272 833
IČ DPH : SK2120111400

NAJPREDÁVANEJŠÍ

ANKETA

Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

google 27% facebook 20% heureka 14% od známeho 39%

Blog Under Armour

Módny blog Under Armour, novinky, rady a tipy

 

Káva s kofeínom bez vedľajších účinkov? Cafézia!

16. 06. 2017

Povzbudzujúce účinky kofeínu radi využívajú športoví nadšenci. Stretol som sa s rôznymi jeho alternatívami. Ja som ale milovníkom kávy, preto som uprednostnil pred tréningom túto formu.

celý článok

Ako dopadol test Hydrovaku Trail Under Armour?

28. 03. 2017

Blíži sa leto a s ním aj čas výletov, dovoleniek a aktívneho oddychu. Pitný režim je neodmysliteľnou súčasťou každej fyzickej aktivity a nehovoriac už o pohybe v lete. Nielen preto sme si vybrali novinku na Slovensku Hydrovak Trail Under Armour a otestovali ho pre vás.

celý článok

Ako obstál v teste Armádny ruksak Regiment od Under Armour ?

11. 03. 2017

Sezóna vystriedala sezónu a nám prišiel nový tovar v podobe kolekcie 2017. Do redakčného testu sme vybrali aj jednu horúcu novinku v podobe pieskového prevedenia ruksaku Regiment od Under Armour.

celý článok

Ako skombinovať oblečenie Under Armour?

20. 08. 2016

Ako sa len tešíme z nových značkových legín, až do chvíle kým nezistíme, že k nim nemáme žiadne vhodné tričko. Preto je najlepšie kúpiť celý základný komplet, ktorý následne možno obmieňať s inými kúskami v skrini. UnderArmour je značka amerického pôvodu, ktorá začala výrobou oblečenia.

celý článok

Ako si správne vybrať oblečenie Under Armour?

13. 08. 2016

Každý kto kedysi začínal s akýmkoľvek športom si natiahol svoje domáce tepláky a bavlnené tričko, na nohy si obul najlacnejšie tenisky a cvičil. Veľmi rýchlo však zistil, že bavlna nie je na šport najvhodnejší materiál, keďže zachytáva pot a po vypratí stráca na kvalite.

celý článok

Ako nosiť legíny Under Armour?

08. 08. 2016

Či už ste žena alebo muž, všetci sa chceme pri športe a cvičení cítiť pohodlne a príjemne. Legíny sú kvôli obtiahnutému strihu veľmi obľúbenou voľbou žien, ale určite ich ocenia aj muži, hlavne pri športoch ako je beh, cyklistika alebo joga, t.j pri športoch, kde nie je vhodné nechať sa obmedzovať

celý článok

Ako ošetrovať a čistiť oblečenie Under Armour

18. 04. 2016

Oblečenie Under Armour má výnimočné vlastnosti. Jednou z nich je napríklad odvod vlhkosti od tela a to bez rozdielu či ide o tričko, mikinu, legíny alebo tepláky. Na udržanie tejto a aj ostatných vlastností je potrebné dodržiavať aj isté postupy pri ošetrovaní, ktoré sú stanovené priamo výrobcom

celý článok

Ako správne určiť veľkosť oblečenia Under Armour

23. 03. 2016

Nakupovanie cez internet má veľa výhod. Šetrí čas, peniaze, nakupujete v pohodlí domova, alebo počas pracovnej doby, poprípade počas čakania na autobus, alebo v škole. Jednou nevýhodou pri nákupe oblečenia môžu byť jeho veľkosti, lepšie povedané/ napísané ich správne určenie.

celý článok

Založenie blogu a začiatok blogovania

21. 03. 2016

Milí návštevníci, zákazníci a priaznivci oblečenia značky Under Armour. Rozhodli sme sa pre Vás sprístupniť blog, kde budeme pravidelne prispievať rôzne zaujímavosti a postrehy týkajúce sa tejto jedinečnej športovej značky.

celý článok