Bežecká obuv New Balance Fresh Foam 1080v11 Modrá

140

Katalógové číslo: 0195481422400 Kategórie: , ,

Popis

Bežecká obuv New Balance Fresh Foam 1080v11

Vlajkový bežecký model v najnovšom vydaní 1080v11 s podrážkou Fresh Foam. Obuv určená na neutrálne a supinujúce chodidlo, na behanie na tvrdých povrchoch. Podrážka Fresh Foam je zárukou najvyššej kvality, pohodlia a tiež účinného odrazu pri súčasnom zachovaní pocitu mäkkosti. V najnovšom prevedení bol prepracovaný opätok, ktorý sa prirodzene prispôsobuje chodidlu, nebráni pohybu a neobmedzuje Achillovu šľachu. Laserové gravírovanie vnútornej podrážky prispelo k zvýšeniu pružnosti a zníženiu hmotnosti obuvi. Technologická sieťovina zaisťuje vzdušnosť, ľahkosť, pohodlie a ideálne prispôsobenie a pohodlná vložka Ortholite zaručuje komfort kilometer za kilometrom. Zdokonalená, gumová, vonkajšia podrážka zaručuje ešte lepšiu priľnavosť, pohodlie pri behaní, jemnejšie dopady na tvrdom podklade a plynulejší pohyb, s tým, že každý krok navyše odpruží a poskytuje pocit dodatočnej pružnosti. Zdolávanie každého kilometra počas tréningu bude vďaka použitiu najlepších technológií ešte jednoduchšie.

Špecifikácia:
– Zvršok je vyrobený z technologickej sieťoviny, ktorá zaisťuje správny prietok vzduchu a dokonalé prispôsobenie
– 8mm drop
– Hmotnosť: 281 g (veľ. 41,5)

Technológia:
Fresh Foam – inovačná ľahká pružná pena s veľkou odolnosťou proti deformáciám. Vhodná štruktúra zaisťuje správnu mäkkosť a vhodnú ochranu kĺbov počas dlhších tréningov.
OrthoLite – veľmi kvalitná antibakteriálna, odpružená vložka. Ideálne sa prispôsobuje chodidlu a zaisťuje trvalé vetranie.
HypoKnit – zvršok, ktorý sa prispôsobuje tvaru chodidla, pre pružný a prirodzený pohyb.

Ďalšie informácie

Farba

Veľkosť