Za účelom prispôsobenia našej ponuky Vaším potrebám využívame súbory “Cookies”. Pri používaní súborov “Cookies” postupujeme v súlade s príslušnými právnymi predpismi a najvyššími etickými štandardmi.

 

 Under Armour oblečenie - Vedeli ste, že v USA Under Armour zvalcovali vo všetkých merítkach aj značky ako napr. Adidas, Nike ..ostatné nemá zmysel spomínať. Športovci na celom svete vedia čo je kvalita, precíznosť, spoľahlivosť a funkčnosť športového oblečenia. 

NOVINKY

arr3Kľúčenka zadarmo, balíky doručené aj v sobotuPríjemmné novinky na našom e-shope.    Darček kľúčenka Rozhodli sme sa až do odvolania každú... arr3Jesenné a zimné novinky 2017Pred nedávnom ste si mohli všimnúť. že náš e-shop zaplavujú horúce novinky Under  Armour na túto... arr3Anthony Joshua -Under Armour porazil Vladimíra Klitschka!Anthony Joshua je Šampión! Túto sobotu sa odohral podľa slov uznávaných odborníkov najlepší profi... arr3Mikina Ali 2 for 1 Under Armour s krátkym rukávomMikina a krátky rukáv? Under Armour Ali 2 for 1 je toho dôkazom   Nevýba vo zvyku , že oblečenie... arr3Under Armour novinky pre rok 2017Každoročné obmieňanie oblečenia, kolekcií, farieb, strihov a kto vie čoho ešte prirodzene prichádza... arr3Under Armour Regiment a Hydrovak Trail BackpackRuksaky Regiment a Hydrovak Trail  Tento rok nám prišli na Slovesnko aktuálne novinky. Jedné z nich... arr3Nové technológie materiálov pre rok 2017Technológie ktoré pribudli v roku 2017 Under Armour je Americká a svetová popredná značka... arr3Under Armour novinkyUnder Armour Novinky Vážení priatelia. Postupne pre Vás sprístupňujeme najnovšiu... arr3Under Armour® oblečenieUnder Armour® oblečenie - Vedeli ste, že v USA Under Armour zvalcovali vo všetkých merítkach aj...

TOVAR V AKCII

naša cena 26,59 €
Skladom
naša cena 20,99 €
Skladom

KONTAKTY

Mfit s.r.o.
Záborského 3843/13
080 01 Prešov
tel: +421907 423 547
info(a)mfit.sk
IČO: 48 272 833
IČ DPH : SK2120111400

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 17,99 €
Skladom
naša cena 26,99 €
Skladom

ANKETA

Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

google 27% facebook 20% heureka 14% od známeho 39%

Anthony Joshua -Under Armour porazil Vladimíra Klitschka!

Anthony Joshua je Šampión!

Túto sobotu sa odohral podľa slov uznávaných odborníkov najlepší profi duel v boxerskej ťažkej váhe za posledných 80 rokov!

Postarali sa oň náš športovec a boxer pod farbami Under Armour Anthony Joshua(29) a systémom KO porazený Vladimír Klitschko(41).

 

 Anthony výbornou sériou tvrdých úderov v 11.kole presne zasiahol Vladimíra čo viedlo k počítaniu rozhodcu. Následne už oťapený mladší z bratov Klitschkovcov  nedokázal ustáť našľapaného Joshuu a po ďalšej sérií tvrdých a presných úderov padá na zem a rozhodca ukončuje zápas za doprovodu burácajúceho domáceho angického publika vo Wembley.  Anthony si tak pripisuje na svoje konto 19-te víťazstvo v profi ringu , 19 KO.  Víťazstvom si pripisuje majstrovské tituly a opasky v organizáciách IBF, WBA, WBO. 

 

Anthony Joshua Under Armour KO Vladimír Klitscho

 

Vladimír po zápase poďakoval za skvelý zápas a uznal, že ho porazil lepší pästiar ako je on.  V zápätí pridáva, že chcel vyhrať no Anthony mu to neumožnil, aj keď mal k tomu blízko. Teší sa na odvetu, kde si opať zmeraju sily, no kedy to bude ešte nie je jasné, keďže pri ďakovnej reči Anthony nechal jasný odkaz Tysonovi Furimu, ktorým ho vyzíva do ringu.  

 

Under Armour Slovesnko e-shop 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Super zápas
Gordan
05.05.2017 00:16
img img
Re: Super zápas
Mysli mi to
05.05.2017 00:18
img img img
Re: Re: Super zápas
Jerry
12.05.2017 08:43