Za účelom prispôsobenia našej ponuky Vaším potrebám využívame súbory “Cookies”. Pri používaní súborov “Cookies” postupujeme v súlade s príslušnými právnymi predpismi a najvyššími etickými štandardmi.

 

 Under Armour oblečenie - Vedeli ste, že v USA Under Armour zvalcovali vo všetkých merítkach aj značky ako napr. Adidas, Nike ..ostatné nemá zmysel spomínať. Športovci na celom svete vedia čo je kvalita, precíznosť, spoľahlivosť a funkčnosť športového oblečenia. 

NOVINKY

arr3Jarný výpredaj až 40%Rozhodli sme sa sprístupniť vybrané modely tovaru a zvíhodnili sme ich zľavami až 40%! Veríme, že... arr3Kľúčenka zadarmo, balíky doručené aj v sobotuPríjemmné novinky na našom e-shope.    Darček kľúčenka Rozhodli sme sa až do odvolania každú... arr3Jesenné a zimné novinky 2017Pred nedávnom ste si mohli všimnúť. že náš e-shop zaplavujú horúce novinky Under  Armour na túto... arr3Anthony Joshua -Under Armour porazil Vladimíra Klitschka!Anthony Joshua je Šampión! Túto sobotu sa odohral podľa slov uznávaných odborníkov najlepší profi... arr3Mikina Ali 2 for 1 Under Armour s krátkym rukávomMikina a krátky rukáv? Under Armour Ali 2 for 1 je toho dôkazom   Nevýba vo zvyku , že oblečenie... arr3Under Armour novinky pre rok 2017Každoročné obmieňanie oblečenia, kolekcií, farieb, strihov a kto vie čoho ešte prirodzene prichádza... arr3Under Armour Regiment a Hydrovak Trail BackpackRuksaky Regiment a Hydrovak Trail  Tento rok nám prišli na Slovesnko aktuálne novinky. Jedné z nich... arr3Nové technológie materiálov pre rok 2017Technológie ktoré pribudli v roku 2017 Under Armour je Americká a svetová popredná značka... arr3Under Armour novinkyUnder Armour Novinky Vážení priatelia. Postupne pre Vás sprístupňujeme najnovšiu... arr3Under Armour® oblečenieUnder Armour® oblečenie - Vedeli ste, že v USA Under Armour zvalcovali vo všetkých merítkach aj...

TOVAR V AKCII

naša cena 34,99 €
Skladom
naša cena 45,49 €
Skladom
naša cena 45,49 €
Skladom

KONTAKTY

Mfit s.r.o.
Záborského 3843/13
080 01 Prešov
tel: +421907 423 547
info(a)mfit.sk
IČO: 48 272 833
IČ DPH : SK2120111400

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 17,99 €
Skladom
naša cena 24,99 €
Skladom
naša cena 23,99 €
Skladom

ANKETA

Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

google 26% facebook 22% heureka 13% od známeho 39%

18. 04. 2016

Ako ošetrovať a čistiť oblečenie Under Armour

Tak ako sme spomínali vyššie, jednou vecou je, aké výnimočné vlastnosti má oblečenie od Under Armour. Druhou, no tiež veľmi podstatnou vecou je fakt, ako postupovať pri ošetrovaní( praní, čistení, sušení...) oblečenia a ostatných výrobkov. Podstatou je, aby sa tieto vlastnosti nestratili, ale udržali. Postup je veľmi jednoduchý. Stačí mať doma prostriedok na čistenie/pranie funkčnej bielizne, alebo lepšie napísané/povedané na čistenie/pranie oblečenia s membránou. Prečo práve takýto prostriedok? Jednoduchá odpoveď :-) Pranie bežným pracím prostriedkom upchá a znehodnotí systém membrány. Pot, vlhkosť, v extréme aj para tým pádom nebudú môcť "uniknúť" od tela športovca von. Jednoducho: z funkčného oblečenia sa stane "igelit" , ktorý nefunguje... Prať sa odporúča pri teplote do 30°C, vyššia by mohla poškodiť vlákna. Čiže ak nie je prádlo veľmi znečistené, alebo rýchlo potrebujete prepláchnuť svoje obľúbené tirčko, alebo legíny - postačí aj umývadlo + malý šplech prostriedku na funkčné oblečenie.

 

Veľkou výhodou oblečenia Under Armour (uvádzame to aj v popisoch pri tovare) je, že oveľa skôr dokáže vyschnúť počas podávania výkonu v porovnaní s oblečením od iných značiek.To samozrejme platí aj pri sušení. Ideálne je oblečenie vyvesiť a teplé počasie to urobí kým Vy si pochutnáte na kávičke.  Sušiť v sušičke sa veľmi neodporúča, jedine ak je možnosť u novšich typoch nastaviť jemný cyklus. V zime sušiak, alebo bytové výhrevné teleso :-) - radiátor

 

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV